Reklama

Ostatnie wpisy

Odnaleziono skradziony samochód

Funkcjonariusze z Sępólna Krajeńskiego odzyskali renault skradzione kilkanaście dni temu w Bydgoszczy. Pojazd trafił już do swojego właściciela.

W czwartek(30.08.18) około godziny 10:00 dyżurny sępoleńskiej policji otrzymał informację o pozostawionym od kilku dni podjeździe ciężarowym na ul. Tartacznej w Sępólnie Krajeńskim.  Pojazd marki Renault Master  znajdował się w rejonie nieczynnej hali produkcyjnej. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie informacyjnym okazało się, że pojazd faktycznie został utracony w sierpniu b.r. na terenie Bydgoszczy. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd. Jeszcze tego samego dnia samochód wrócił do swojego właściciela

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony