Ostatnie wpisy

O 54 km/h za dużo


Kolejny kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości. Policjanci z sępoleńskiego Zespołu Ruchu Drogowego zatrzymali w Mierucinie, kierowcę samochodu osobowego marki Opel Vectra, który na ograniczeniu do „czterdziestki” jechał o wiele szybciej niż pozwalają na to przepisy. Za popełnione wykroczenie dodatkowo został ukarany mandatem.

W niedzielne popołudnie, w Mierucinie (gmina Sośno) funkcjonariusze zauważyli pojazd marki Opel Vectra jadący w terenie zabudowanym z dużą prędkością. Miernik wskazał, że kierowca pomimo obowiązującego na tym odcinku ograniczenia prędkości do 40 km/h, pędził aż 94 km/h. Mundurowi zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Okazał się nim 48-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego. W związku z popełnionym przez niego wykroczeniem funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące. Ponadto ukarali go mandatem w wysokości 400 zł, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: