Reklama

Ostatnie wpisy

Nowe zakażenie w powiecie sępoleńskim

Potwierdziły się wcześniejsze nieoficjalne informacje o osobie zakażonej koronawirusem w powiecie sępoleńskim. 

W piątek 01.05.2020 po południu Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych 6 osobach zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. 

Wśród osób zakażonych jest 1 osoba z Bydgoszczy, 1 z Torunia, 3 osoby z powiatu chełmińskiego oraz 1 osoba z powiatu sępoleńskiego. 

Jak się wcześniej nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mamy w powiecie sępoleńskim kolejną osobę zakażoną wirusem SARS-CoV-2. Jest to kobieta w średnim wieku z gminy Więcbork. Pacjentka przebywa na Pulmonologii w Bydgoszczy.

– Są też dobre informacje, mamy kolejnych 24 ozdrowieńców – powiadomił rzecznik prasowy wojewody kujawsko-pomorskiego Adrian Mól.

 

źródło: e-krajna.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony