Ostatnie wpisy

Nowe wozy dla jednostek OSP z woj. kujawsko-pomorskiego. Jeden z nich trafi do Kamienia Krajeńskiego !

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w województwie kujawsko-pomorskim wzbogacą się o sześć nowych wozów ratowniczo-gaśniczych. Jeden z nich trafi do druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu Krajeńskim. Łączna kwota dofinansowania na zakup pojazdów ze środków NFOŚiGW oraz WFOŚiGW w Toruniu wynosi 1 mln 410 tys. złotych.

Prezesi sześciu jednostek: Kazimierz Widawski z OSP w Goreniu Dużym, Andrzej Górnecki z OSP w Szynwaldzie, Bogusław Gierszewski z OSP w Kęsowie, Paweł Znaniecki z OSP w Kikole, Damian Rybacki z OSP w Kamieniu Krajeńskim oraz Paweł Grabczewski z OSP w Machnaczu przybyli dziś do siedziby WFOŚIGW w Toruniu, by podpisać umowy z prezesem Ireneuszem Stachowiakiem i zastępcą prezesa Dariuszem Wrzosem o dofinansowanie zakupu wozów strażackich.
 
Do dwóch jednostek w Mochnaczu i Kikole trafią ciężkie samochody, pozostałe cztery jednostki otrzymają średnie wozy ratowniczo-gaśnicze.
 
To już kolejna transza pieniędzy, jakie w ostatnich latach przekazali na zakup samochodów i ich wyposażenie NFOŚIGW oraz WFOŚIGW w Toruniu w ramach programu “duży strażak”.


źródło: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: