Reklama

Ostatnie wpisy

Nocny pożar w Obkasie. Na miejscu 5 zastępów straży pożarnej

W czwartek 6 lutego br., Krótko po godzinie 4 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednym z budynków wielorodzinnych w miejscowość Obkas, gmina Kamień Krajeński.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Orzełku, Małej Cerkwicy i Kamieniu Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że doszło do pożaru w pomieszczeniu piwniczym. Ze względu na panujące duże zadymienie, strażacy pracowali w aparatach ochronnych dróg oddechowych. W pożarze na szczęście nikt nie został poszkodowany. Przyczyną pożaru prawdopodobnie jest zbyt bliskie składowanie materiałów łatwopalnych przy piecu.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • OSP Mała Cerkwica (GBA Renault)
  • OSP Orzełek (GLBA Renault)
  • OSP Kamień Krajeński (GBARt Man)

 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony