Reklama

Ostatnie wpisy

Nocny pożar budynku inwentarskiego pod Sępólnem

We wtorek 2 lipca br., krótko przed północą na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Jazdrowo w gminie Sępólno Krajeńskie.

Na miejsce zadysponowano trzy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie oraz po jednym zastępie z Lutowa i Więcborka. Po przybyciu na miejsce okazało się, że dach budynku inwentarskiego objęty jest ogniem. W budynku w górnej części składowane było siano, natomiast w dolnej część znajdowały się zwierzęta – kozy i króliki, które zostały ewakuowane przez właścicieli. Na chwilę obecną nie są znane przyczyny pożaru. Akcja gaśnicza strażaków zakończyła się nad ranem. Straty oszacowano na 150 tysięcy złotych.

Na miejsce akcji wezwany został także Zespół Ratownictwa Medycznego do starszej kobiety, która źle się poczuła. Po przebadaniu pozostała na miejscu zdarzenia.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renaul)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (SH25 Volvo)
  • OSP Sypniewo (GBA Man)
  • OSP Sypniewo (GCBA Jelcz)
  • OSP Lutowo (GBA Magirus)
  • OSP Więcbork (GCBA Man)
  • Pogotowie Ratunkowe
3.7 3 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Pola

bardzo mi się podoba to że pan mi powiedział że nie wchodzi na teren prywatny i ma prawo robić zdjęcia na drodze głównej (drugie zdjęcie jest z pod samego budynku) (nie pozdrawiam pana )(nikt panu zgody nie dał)

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony