Reklama

Ostatnie wpisy

Nocne zdarzenie pod Mroczą i akcja poszukiwawcza służb z powiatu nakielskiego i sępoleńskiego

Z niedzieli na poniedziałek (30/04-01/05) br. dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Konstantowo w gminie Mrocza. 

Wstępnie wiadomo, że kierowca VW z przyczepką do przewożenia koni z nieustalonych przyczyny zjechał do przydrożnego rowu. W momencie przybycia policji na miejsce zdarzenia nie zastano kierowcy na miejscu. Policjanci przystąpili do akcji poszukiwawczej, w którą zaangażowani nad ranem zostali także strażacy z terenu powiatu nakielskiego i sępoleńskiego. Jak się okazało, zwłoki 38-letniego mieszkańca gminy Więcbork odnaleziono w poniedziałek (01.05) w miejscowości Wiele. Sprawa cały czas jest wyjaśniana przez policjantów z komisariatu w Mroczy.


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony