Reklama

Ostatnie wpisy

[AKTUALIZACJA] Nocne włamania do sklepów w Sępólnie Krajeńskim (WIDEO)

W poniedziałek, 30 grudnia br. sępoleńscy policjanci otrzymali zgłoszenia o dwóch kradzieżach z włamaniem oraz jednej próbie włamania do łącznie 3 obiektów handlowych na terenie Sępólna Krajeńskiego.

Sprawcy dokonali przestępstw w okresie od 28 do 30 grudnia 2019 r. Wstępnie łączna wartość strat wyniosła około 4000 złotych. Policjanci będą zmierzać do zatrzymania sprawców tych przestępstw oraz będą wyjaśniać okoliczności tych zdarzeń.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji pomocnych w ustaleniu tożsamości sprawcy bądź sprawców kradzieży z włamaniem policjanci proszą o kontakt ze sępoleńską policją.

Ponadto ponownie apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o zachowanie szczególnej ostrożności. Większość przestępstw przeciwko mieniu poprzedza rozpoznanie terenu przez włamywacza. Dlatego jeżeli zauważymy coś niepokojącego nie bójmy się poinformować o tym policji.

Zwracajmy uwagę na numery rejestracyjne pojazdów oraz osoby podejrzliwie zachowujące się. Każdy, nawet najmniejszy zapamiętany szczegół może okazać się pomocny w ustaleniu przestępców.

Niezwykle ważne jest również właściwe zabezpieczenie naszego mienia. Zanim opuścimy nasze mieszkania lub miejsce pracy pamiętajmy, aby sprawdzić czy właściwie są pozamykane okna i drzwi, a jeżeli jest taka możliwość to zainstalujmy urządzenia alarmujące.

źródło: kanal10

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony