Ostatnie wpisy

[AKTUALIZACJA] Nocne włamania do sklepów w Sępólnie Krajeńskim (WIDEO)

Zapoznaj się z ofertą reklamową

W poniedziałek, 30 grudnia br. sępoleńscy policjanci otrzymali zgłoszenia o dwóch kradzieżach z włamaniem oraz jednej próbie włamania do łącznie 3 obiektów handlowych na terenie Sępólna Krajeńskiego.

Sprawcy dokonali przestępstw w okresie od 28 do 30 grudnia 2019 r. Wstępnie łączna wartość strat wyniosła około 4000 złotych. Policjanci będą zmierzać do zatrzymania sprawców tych przestępstw oraz będą wyjaśniać okoliczności tych zdarzeń.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji pomocnych w ustaleniu tożsamości sprawcy bądź sprawców kradzieży z włamaniem policjanci proszą o kontakt ze sępoleńską policją.

Ponadto ponownie apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o zachowanie szczególnej ostrożności. Większość przestępstw przeciwko mieniu poprzedza rozpoznanie terenu przez włamywacza. Dlatego jeżeli zauważymy coś niepokojącego nie bójmy się poinformować o tym policji.

Zwracajmy uwagę na numery rejestracyjne pojazdów oraz osoby podejrzliwie zachowujące się. Każdy, nawet najmniejszy zapamiętany szczegół może okazać się pomocny w ustaleniu przestępców.

Niezwykle ważne jest również właściwe zabezpieczenie naszego mienia. Zanim opuścimy nasze mieszkania lub miejsce pracy pamiętajmy, aby sprawdzić czy właściwie są pozamykane okna i drzwi, a jeżeli jest taka możliwość to zainstalujmy urządzenia alarmujące.

źródło: kanal10

Leave a Reply

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: