Reklama

Ostatnie wpisy

Nocna kolizja ciężarówki pod Sępólnem. Rozwalił naczepę i część kabiny

Jak się dowidzieliśmy, dziś (30 marca) po godzinie 4 w nocy służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Sępólno Krajeńskie – Trzciany.

Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz policyjny patrol. Na miejscu okazało się, że kierowca ciężarówki jadący od stron Tucholi w kierunku Sępólna Krajeńskiego zahaczył częścią kabiny oraz naczepą – izotermą o rosnące na poboczu drogi drzewa. W skutek czego część kabiny jak i naczepy (widać na zdjęciach poniżej) uległa zniszczeniu. Pozostałości izotermy leżące na drodze zostały posprzątane przez straż pożarną. Warto dodać, że w momencie przybycia służb ratunkowych, samochodu ani sprawcy nie było na miejscu. Okazało się, że zaparkował on auto przy jednym z marketów w Sępólnie Krajeńskim. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony