Reklama

Ostatnie wpisy

Nietypowe znalezisko. Miny w budynku mieszkalnym

W lokalu w Nakle znaleziono miny przeciwpiechotne, pochodzące prawdopodobnie z czasów wojny. Nietypowe znalezisko zabezpieczali, do czasu przyjazdu specjalnej jednostki wojskowej, policjanci.

Niebezpieczne znalezisko ujawniono wczoraj (13.04.23) rano w jednym z budynków mieszkalnych na terenie Nakła. Na miejsce został skierowany policjant zajmujący się rozpoznaniem minersko-pirotechnicznym. Mundurowy ocenił, że znalezione przedmioty to miny przeciwpiechotne, pochodzące z czasów wojny.

Z tej racji, że tego typu przedmioty stanowić mogą zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców, do czasu przybycia na miejsce specjalistycznej jednostki wojskowej, która zabezpieczyła miny, znalezisko nadzorowali mundurowi.

źródło: KPP Nakło

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony