Reklama

Ostatnie wpisy

OSP na ratunek Św. Mikołajowi !

Św. Mikołaj w wozie strażackim i w dodatku na sygnale???? A czemu nie!!

Wypadek był, renifery (tudzież wielbłądy) zderzyły się z drzewem, nic im się nie stało, są u mechanika, jutro startują w kolejną trasę! Wszystko będzie dobrze!

Po Mikołaja przybyła z odsieczą Ochotnicza Straż Pożarna z Więcborka (“Panowie jesteście wielcy, dzięki Wam dzieci dzisiaj miały radość na twarzach, a nie tylko one, bo i kandydatom do bierzmowania też się oberwało, a dorośli nie mniej uśmiechu na buziach wynieśli z Kościoła!!!“)

No cóż tak to już jest, że takie dziwy się dzieją na tym świecie, kiedy Niebo łączy się z Ziemią – bo… Z DUCHEM ŚWIĘTYM WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!!!

Dziękujemy wszystkim grzecznym maluchom za przybycie i za duuuużą dawkę dobroci i radości, której mogliśmy dzisiaj wspólnie doświadczyć!

A zwłaszcza naszemu specjalnemu gościowi Biskupowi Mikołajowi wraz z Elfami!

fot/tekst: Parafia w Więcborku

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony