Reklama

Ostatnie wpisy

Nietrzeźwy motorowerzysta

Ponad promil alkoholu w organizmie miał zatrzymany przez policjantów 54-letni mieszkaniec powiatu sępoleńskiego. Mężczyzna, mimo stanu w jakim się znajdował, postanowił jechać motorowerem. Teraz za postępowanie niezgodne z prawem odpowie przed sądem.

W minioną sobotę (27.07.19) około godziny 21:00 policjanci ruchu drogowego sępoleńskiej komendy w trakcie patrolu w miejscowości Komierowo zauważyli jadącego motorowerzystę, którego styl jazdy wydał się im podejrzany. W trakcie kontroli okazało się, że za kierownica pojazdu siedział 54-letni mieszkaniec powiatu. Badanie trzeźwości potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Alkomat wykazał u mężczyzny ponad 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo motorower którym się poruszał nie posiadał aktualnych badań technicznych, za co funkcjonariusze zatrzymali mu dowód rejestracyjny.

54-latek niebawem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat więzienia.

 

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony