Ostatnie wpisy

Niechorz: O 53 km/h za dużo…

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Kierowca volkswagena golfa stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem. Mężczyzna w terenie zabudowanym na liczniku miał o 53 km/h za dużo.

Nadmierna prędkość, brawura i przecenianie własnych umiejętności, to w dalszym ciągu główne przyczyny zdarzeń drogowych. Z całą pewnością,  o niebezpieczeństwach wynikających ze zbyt szybkiej jazdy, nie pomyślał zatrzymany w minioną sobotę(19.09.20) kierowca golfa. 24-letni mieszkaniec Sośna został zatrzymany przez sępoleńską drogówkę w miejscowości Niechorz (gm. Sępólno Kraj.). Nierozważny kierowca pędził samochodem z prędkością 103 km/h. Policjanci, za nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzny zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące. Dodatkowo 24-latek został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: