Reklama

Ostatnie wpisy

Tragedia na niestrzeżonym przejeździe kolejowym pod Nakłem

W czwartek 13 czerwca br., około godziny 21:35 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Jadwiżyn.

Na miejsce zadysponowano zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakłe nad Notecią oraz zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Jadwiżyna i Bnina. Na miejscu okazało się, że na niestrzeżonym przejeździe kolejowym pociąg osoby relacji Piła – Bydgoszcz potrącił motocyklistę. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Ruch pociągów w kierunku Bydgoszczy jest wstrzymany – informuje przez platformę X KW PSP w Toruniu. Przyczyny tego tragicznego wypadku bada policja pod nadzorem prokuratora. Więcej szczegółowych informacji niebawem.

fot. poglądowe własne
fot. powiat24.plPostaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony