Postaw mi kawę na buycoffee.to
Nagroda finansowa za informacje o poszukiwanym listem gończym

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie prowadzą poszukiwania 32-letniego Rafała Hejsera, za którym Sąd Rejonowy w Złotowie wydał list gończy. Komendant Powiatowy Policji w Złotowie wyznaczył nagrodę finansową za informacje, które pozwolą na zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny.

Poszukiwany w dniu 28 sierpnia 2020 roku spowodował wypadek drogowy, w którym śmierć na miejscu poniosła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego. 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo zaraz po zdarzeniu zbiegł z miejsca wypadku i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

Poszukiwany:

Rafał Hejser s. Huberta i Jolanty
ur. 20.07.1988 r.
Zamieszkały w gminie Zakrzewo powiat złotowski.

Sprawę dotyczącą poszukiwań prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do zatrzymania poszukiwanego całodobowo mogą przekazywać pod specjalnym numerem telefonu  516-941-558 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie Aleja Piasta 49.


Policja zapewnia dyskrecję oraz anonimowość. Za przekazanie informacji, która doprowadzi do ustalenia miejsca ukrywania się osoby poszukiwanej i jej zatrzymania przewidziana jest nagroda pieniężna!

Prosimy o udostępnianie !

źródło: zlotowskie.pl

Leave a Reply

%d bloggers like this: