Reklama

Ostatnie wpisy

Nagła śmierć byłego komendanta policji w Sępólnie Krajeńskim

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci inspektora w stanie spoczynku Krzysztofa Różańskiego, który w latach 2005-2016 był Komendantem Powiatowym Policji w Sępólnie Krajeńskim

W minioną niedzielę (26.05.2024 r.) odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat inspektor w stanie spoczynku Krzysztof Różański, który służbę w Policji rozpoczął 3.11.1988 r. w Poznaniu. W kujawsko-pomorskim garnizonie początkowo związał się z Komendą Rejonową Policji w Koronowie, a po kilku latach w 1993 r. inspektor Krzysztof Różański został przeniesiony do Wydziału Dochodzeniowo–Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. 1.02.2002 r. powierzono mu obowiązki Naczelnika Inspektoratu Komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, a po pięciu miesiącach pracy na tym stanowisku został mianowany Naczelnikiem Wydziału Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim insp. Krzysztof Różański rozpoczął 26.04.2005 r., kiedy to powierzono mu obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji, a po pięciu latach – 10.09.2010 r. Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim. 

Komendant Różański za wzorowo pełnioną służbę wielokrotnie był wyróżniany i odznaczany między innymi medalem „Za Długoletnią Służbę” który otrzymał w 2008 roku. W 2010 r. odznaczony został Srebrną Odznaką „Zasłużony Policjant”. Rok później został uhonorowany srebrnym medalem „Za długoletnią służbę”, a w 2013 r. odznaczony srebrnym medalem „Za zasługi dla Pożarnictwa”. Złotą Odznakę „Zasłużony Policjant” otrzymał w 2014 roku.

Fotograf i działacz sportowy

Od 1992 roku Różański związany był z Koronowem. Grał m.in. w piłkę ręczną w klubie Korona Koronowo. Po przejściu na emeryturę zajął się fotografią sportową. Fotografował m.in. mecze Victorii Koronowo, Pałacu Bydgoszcz, BKS Visły Bydgoszcz, Astorii Bydgoszcz, Basketu 25 Bydgoszcz, Spartakusa Koronowo, zawodów lekkoatletycznych i innych wydarzeń nie tylko sportowych. Udzielał się też w Stowarzyszeniu Rowerowe Koronowo, gdzie pełnił funkcję sekretarza, a później wiceprezesa.

Rodzinie i Najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony