Reklama

Ostatnie wpisy

Na “podwójnym gazie”

W miniony weekend sępoleńscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnych dwóch nietrzeźwych kierujących. 42 i 59-letni mieszkańcy Sępólna Krajeńskiego za jazdę ,,na podwójnym gazie” stracili prawo jazdy. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego jak widać nadal nie brakuje. W miniony weekend funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali dwóch kolejnych kierowców, którzy wsiedli za kierownicę auta po pijaku.

Pierwszego amatora jazdy na tzw. ,,podwójnym gazie”, mundurowi zatrzymali w sobotę (30.11.19) podczas działań p.n. ,,Trzeźwy kierujący” . 42-letni sępolanin został zatrzymany do kontroli drogowej o godzinie 6:00 na ul. Koronowskiej w Sępólnie Krajeńskim, kiedy kierował oplem astrą. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało w jego organizmie 0,9 promila alkoholu.

W niedzielę (01.12.19) około godziny 16:00 patrol sępoleńskiej drogówki zatrzymał kolejnego mieszkańca Sępólna Krajeńskiego, który jechał w stanie nietrzeźwości. 59-latek kierował citroenem na ul. Orzeszkowej mając w organizmie niespełna 2 promile alkoholu.

Niechlubnym kierowcom zostały zatrzymane prawa jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi im nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami

Autor: asp. Małgorzata Warsińska
KPP Sępólno Krajeńskie
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony