Ostatnie wpisy

Na krajowej 10 zderzyły się trzy samochody


We wtorek, 19 października po godzinie 9.00, na drodze krajowej nr 10 na trasie Nakło-Trzeciewnica na wysokości stacji benzynowej zderzyły się trzy samochody.

Z relacji świadków wiemy, że w zdarzeniu uczestniczył samochód ciężarowy, który przewoził parafinę oraz dwa samochody osobowe marki Opel i Alfa Romeo.

Do działań zadysponowano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nakła oraz OSP Cukrownia. Przybyli też policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zajęli się usunięciem płynów eksploatacyjnych z jezdni.

– Jedna osoba uskarżała się na ból głowy. Została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego – relacjonuje mł. bryg. Piotr Cholerzyński z KP PSP w Nakle.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. Ruch na tym odcinku odbywał się w sposób wahadłowy.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: