Ostatnie wpisy

Na jeziorze koło Witrogoszcza wyłowiono ciało mężczyzny


W niedzielę 5 czerwca przed godziną 18 do służb trafiło zgłoszenie o pozostawionym rowerze i rzeczach osobistych na brzegu jeziora tzw. Lange (Jezioro Długie) k. miejscowości Witrogoszcz w gminie Łobżenica.

Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łobżenicy, Luchowa i Dźwierszna oraz JRG 1 Piła wraz ze Specjalna Grupa Ratownictwa Wodno -Nurkowego z JRG 2 Piła. Tam strażacy zwodowali ponton i rozpoczęli poszukiwania na jeziorze. Po godzinie 19 strażacy odnaleźli ciało mężczyzny przy drugim brzegu jeziora. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia sprawdza policja pod nadzorem prokuratury. 

fot. ilustracyjne

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: