Ostatnie wpisy

Mroteccy policjanci z nowym radiowozem. Oficjalne przekazanie kluczyków


15 listopada na terenie Komisariatu Policji w Mroczy nastąpiło oficjalne przekazanie kluczyków do nowego radiowozu. Ponieważ większość dróg w Gminie Mrocza jest nieutwardzona, aby zapewnić możliwość dojazdu do każdego miejsca na jej terenie, zakupiony pojazd jest samochodem terenowym. Inwestycja ta z pewnością przyczyni się do poprawy mobilności funkcjonariuszy i jednocześnie do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

Połowa wartości samochodu (62 500 zł) została sfinansowana z Budżetu Gminy Mrocza. Kluczyki Komendantowi Komisariatu Policji w Mroczy – podkom. Janowi Poźniakowi wręczył Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemar Chudzik w obecności Przewodniczącego Rady Miejskiej – Jarosława Odrobińskiego i Skarbnik Miasta i Gminy Mrocza – Natalii Zmudzińskiej.

Obecne było również Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią – Komendant Powiatowy Policji – mł. insp. Rafał Makarewicz oraz Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji – kom. Zbigniew Sperkowski. Jak wszyscy obecni zgodnie stwierdzili, inwestycja ta jest godna naśladowania i oznacza dobre zrozumienie potrzeb miejscowej Policji.

Materiał: Ewelina Musiał – UMiG Mrocza

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: