Reklama

Ostatnie wpisy

Mrocza: Pożar mieszkania w kamienicy. Na miejscu 6 zastępów straży pożarnej

Służby ratownicze podjęły interwencję w jednym z budynków w Mroczy.

We wtorek, 24 maja około godziny 10.00 na SK KP PSP w Nakle wpłynęło zgłoszenie, że doszło do pożaru na poddaszu w jednej z kamienic zlokalizowanej w rejonie Placu Wolności w Mroczy. Zadysponowano sześć zastępów straży. Byli to strażacy PSP i OSP. –

Zastaliśmy silne zadymienie w mieszkaniu na poddaszu. Działania polegały na prowadzeniu akcji gaśniczej oraz przewietrzeniu wentylacji nadciśnieniowej, aby wydobyć zadymienie z pomieszczeń” – relacjonuje st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy KP PSP w Nakle.

Z budynku wyniesiono butlę gazową. Jak udało się nam ustalić, przed przyjazdem służb z kamienicy ewakuował się mężczyzna, który został zabrany do szpitala. Na miejscu był też zespół ratownictwa medycznego oraz policja. 

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony