Reklama

Ostatnie wpisy

Mrocza: Płonął kompleks budynków

W poniedziałek, 6 marca przy ulicy Kościuszki w Mroczy doszło do pożaru kompleksu budynków. 

Pożar wybuchł po godzinie 13.30. Ogień objął trzy obiekty jednocześnie: budynek gospodarczy, warsztatowy i garaż. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej: cztery zastępy z JRG Nakło i dwa zastępy OSP.

Działania gaśnicze jeszcze trwają. Strażacy pracują w trudnych warunkach z uwagi na silne zadymienie – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią. Najprawdopodobniej pożar rozprzestrzenił się od pieca.

Ustalenia policji:

Jak wstępnie ustalono, na skutek nieostrożnego obchodzenia się z ogniem przez 38-latka, doszło do powstania ognia w pomieszczeniu gospodarczym, a następnie garażu. Mężczyzna za spowodowanie zdarzenia został pouczony – poinformowała kom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony