Ostatnie wpisy

Mrocza: Pijany 16-latek za kierownicą volkswagena


Prawie promil alkoholu miał w organizmie 16-latek, który kierował zatrzymanym do kontroli volkswagenem. Jakie nieodpowiedzialny młodzieniec poniesie konsekwencje zadecyduje sąd rodzinny.

Sytuacja miała miejsce w nocy z piątku na sobotę (12/13.11.21) w Mroczy, pow. nakielski. Patrolujący miejscowość mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena passata. Okazało się, że za kierownicą siedział 16-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego. Nieletni nie dość, że prowadził auto bez wymaganych uprawnień, to był pijany, a użyty alkomat wykazał w jego organizmie prawie promil alkoholu.

Jak się szybko okazało za kierownicę pozwoliła mu wsiąść jedna z podróżujących z nim pasażerek. Kobieta za udostępnienie volkswagena osobie bez wymaganych uprawnień otrzymała wysoki mandat. Nieletni zaś został przekazany pod opiekę rodzicom, a decyzje w jego sprawie podejmie niebawem sąd rodzinny.

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią

zdjęcie ilustracyjne

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: