Ostatnie wpisy

Mrocza: 21-letni mieszkaniec powiatu sępoleńskiego wpadł na zakazie

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 21-latkowi, którego zatrzymali policjanci z Mroczy po tym, jak lekceważąc postanowienia sądu wsiadł na motorower i wyruszył w trasę.

W miniony poniedziałek (15.11.21) policjanci z komisariatu w Mroczy zatrzymali do rutynowej kontroli motorower, który prowadził mieszkaniec powiatu sępoleńskiego. 21-latek nie okazał mundurowym dokumentu prawa jazdy i szybko okazało się, że w ogóle go nie ma. Sprawdzenie personaliów kierowcy w policyjnych systemach pokazało za to, że ma on sądowy zakaz prowadzenie wszelkich pojazdów.
Niebawem zatrzymany usłyszy zarzuty, a materiały postępowania zostaną przekazane do oceny sądu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowcy grozi kara od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią
fot. ilustracyjne

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: