Reklama

Ostatnie wpisy

Motorem na podwójnym gazie


Sępoleńscy policjanci zatrzymali kierowcę, który jechał motorowerem po wcześniejszym piciu alkoholu. 51-letni motorowerzysta miał w organizmie 2 promile alkoholu. Za prowadzenie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.

W piątek (26.11.21) przed godzina 22, w miejscowości Wysoka Krajeńska, gmina Sępólno Krajeńskie, policjanci zauważyli jadącego slalomem motorowerzystę. Podejrzewając, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu, zatrzymali go kontroli drogowej. Kierującym okazał się 51- letni mieszkaniec gminy Sępólno Krajeńskie. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny potwierdziło, że jest pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie 2 promile alkoholu. Teraz o dalszym losie nietrzeźwego kierowcy zadecyduje sąd. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: