Ostatnie wpisy

mł kpt. Ewa Czapiewska-Siekierka przeszła na zaopatrzenie emerytalne


25 lutego 2022 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zakończenia służby księgowej Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim mł. kpt. Ewy Czapiewskiej-Siekierka.
 
Odchodzącą żegnał Komendant Powiatowy PSP w Sępólnie Krajeńskim st. bryg. Maciej Suchomski w obecności zebranych funkcjonariuszy, pracowników cywilnych, przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu, rodziny oraz znajomych.
 
W trakcie uroczystości przedstawiono przebieg służby i pracy zawodowej odchodzącej funkcjonariuszki, złożono podziękowania za wieloletnią służbę, wręczono okolicznościowe upominki. Koleżanki i koledzy, strażacy oraz pracownicy cywilni Komendy osobiście złożyli życzenia i podziękowali za wieloletnią współpracę. Pani mł. kpt. Ewa Czapiewska-Siekierka swoja służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczęła w marcu 2002 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim na stanowisku stażysty realizując zadania finansowe. Doceniona przez przełożonych, w 2004 roku została mianowana na stanowisko głównego księgowego, gdzie z ogromnym zaangażowaniem wykonywała zadania związane z realizacją założeń polityki finansowej Komendanta Powiatowego. Świadectwem oddania służbie i lokalnej społeczności była Jej działalność, wykraczająca poza zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku służbowym. Od 2013 roku była inicjatorem i koordynatorem cyklicznej akcji „Dzień Dawcy Szpiku Kostnego” połączonej z „Dniem Krwiodawstwa”. Wielokrotnie wykazała się również wysoką sprawnością fizyczną reprezentując naszą komendę w wielu dyscyplinach sportowych.
 
Za całokształt swojej 20 – letniej służby została uhonorowana w 2015 roku Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa i Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, a w 2016 roku Srebrną Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”.
 
źródło: KP PSP Sępólno Krajeńskie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: