Ostatnie wpisy

Dofinansowanie dla ochotniczych straży pożarnych z woj. kujawsko-pomorskiego

52 jednostki OSP otrzymały dofinansowanie na zakup sprzętu, 6 na termomodernizację budynków w ramach programu Eko-Strażak. Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych odbyła się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu.
 
W uroczystości uczestniczyli: minister-członek Rady Ministrów Łukasz Schreiber, poseł na Sejm RP Ewa Kozanecka, wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz oraz prezes Zarządu Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu Ireneusz Stachowiak i komendant wojewódzki PSP nadbryg.Jacek Kaczmarek. Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu
 
 
Dofinansowanie na zakup sprzętu z programu “mały strażak” wyniosło 2mln 400tys. złotych, z czego WFOŚIGW w Toruniu przekazał 500 tys. złotych., Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 1 mln 900 tys. zlotych. Pieniądze te otrzyma 125 jednostek OSP.
 
Dofinansowania na realizację programu Eko-Strażak udzielił WFOŚiGW w Toruniu w kwocie 295 tys. złotych. Środki te zostaną przekazane 22 jednostkom na termomodernizację remiz strażackich i wymianę ogrzewania. Z terenu powiatu sępoleńskiego dofinansowanie otrzymały:
 
  • OSP Więcbork
  • OSP Sypniewo
  • OSP Sośno
  • OSP Runowo Krajeńskie
  • OSP Sępólno Krajeńskie

źródło/fot: KPUW w Bydgoszczy

 

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: