Reklama

Ostatnie wpisy

Mierucin. O 56 km/h za szybko…

Policjanci z sępoleńskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy za zbyt szybką jazdę. Mężczyzna w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h. Za złamanie przepisów ruchu drogowego 33–latek stracił uprawnienia na 3 miesiące.

W niedzielę około godziny 9:00 w miejscowości Mierucin w gminie Sośno patrol ruchu drogowego zmierzył prędkość jadącemu BMW. Kierowca samochodu nie zważając na znaki drogowe, w terenie zabudowanym, jechał z prędkością 96 km/h. Piratem drogowym okazał się 33-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego. W związku z popełnionym wykroczeniem funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące. Dokument zostanie przekazany właściwemu terytorialnie staroście.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony