Reklama

Ostatnie wpisy

Marchew na krajowej 10 w powiecie nakielskim

W poniedziałek, 3 czerwca w godzinach rannych na drodze krajowej nr 10 w Trzeciewnicy występowały utrudnienia w ruchu. Wszystko za sprawą marchwi, która w dużej ilości zalegała na jezdni.

Do zdarzenia doszło około godz. 6.40. Marchew wysypała się na jezdnię z samochodu, podczas transportu. Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej: JRG Nakło i OSP Nakło. – Marchew zalegała na jezdni, na odcinku około 1 kilometra. Została usunięta na pobocze drogi.  Działania trwały blisko dwie godziny – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią. – Sprawcy zdarzenia nie zastano – dodał.

W czasie prowadzonych działań kierowców obowiązywał ruch wahadłowy.

źródło: powiat24.pl

0 0 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x