Reklama

Ostatnie wpisy

Manewry Medyczne 2018 [FOTORELACJA]

Od sześciu lat OSP w Zakrzewie przy wsparciu miejscowego samorządu i Starostwa Powiatowego w Złotowie jest organizatorem Manewrów Medycznych.

Tym razem przed zakrzewską remizę zjechali po naukę strażacy  jednostek wchodzących w skład Krajowego Sytemu Ratowniczo Gaśniczego. W sześciu scenkach o zróżnicowanym stopniu trudności, pod okiem zawodowych ratowników uczono się jak ratować ludzkie życie. Wypadek z udziałem motocyklisty, poparzenie, wypadek samochodowy, strzelanina przed sklepem, pogryzienie przez psy oraz zatrzymanie krążenia to zadania z jakimi musieli sobie poradzić strażacy z Więcborka, Sypniewa, Zakrzewa, Lipki, JRG Złotów, Wysokiej, Blękwitu, Tarnówki, Krajenki, Świętej, Jastrowia oraz firmy ProMed ze Szczecinka.

Jak przebiegały ćwiczenia ratowników zobaczcie na naszych zdjęciach.

 

tekst/foto: zlotowskie.pl
fot. redakcja wiecbork112.pl

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony