Reklama

Ostatnie wpisy

Łobżenica: Zatrzymany z nielegalną bronią, amunicją i narkotykami


W jego posesji znaleziono też znaczne ilości pieniędzy, również zagranicznych. 49-latkowi grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Łobżenica może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. W połowie stycznia pilscy kryminalni weszli na wytypowaną wcześniej posesję. Na miejscu zastali mężczyznę, który wizytą funkcjonariuszy był zaskoczony.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli łącznie blisko 1 kg marihuany, która ukryta była m.in. w słoikach i opakowaniach po lekach. Dodatkowo kryminalni zabezpieczyli kilka krzaków konopi w różnej fazie wzrostu, 3 sztuki ostrej broni bez pozwolenia, blisko pół tysiąca amunicji, a także kilkadziesiąt tysięcy złotych i kilkanaście tysięcy euro.

Właściciel nielegalnego towaru został natychmiast zatrzymany i trafił prosto do policyjnego aresztu. Zatrzymany to 49-letni mieszkaniec gminy Łobżenica. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Podkom. Żaneta Kowalska

Foto: KPP w Pile

Leave a Reply

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: