Reklama

Ostatnie wpisy

Kujawsko-Pomorskie: Duże zagrożenie pożarowe w lasach

Zagrożenie pożarowe

Po ostatnich opadach w województwie nieco poprawiła się sytuacja wilgotności gleby. Jednak susza jest wciąż wszechobecna. Nie ulega wątpliwości że w tym okresie roku, nadal oczekujemy deszczu. Zagrożenie pożarowe w przeważającej części Polski średnie, a na Kujawach także duże.

Najbliższe dni spokojne, znów wkroczy wyżowa aura. Temperatura będzie rosnąć, powinno pojawiać się też coraz więcej słonecznych chwil. W niedziele nawet +26/28*C, i na ten moment spodziewane są opady deszczu i burze.

źródło: MeteoAlarm Kujawsko-Pomorskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony