Reklama

Ostatnie wpisy

KRAJ: Tragiczny wypadek drogowy

Do ogromnej tragedii doszło w nocy z piątku (17 marca) na sobotę (18 marca). Na trasie Herbutowo-Wieleń, w powiecie trzcianecko-czarnkowskim, zginął młody mężczyzna. Całe życie było przed nim.

Do wypadku Citroena doszło około godziny 2:45 w drodze z Huty Szklanej w kierunku Herbutowa. Kierowca zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety młody mężczyzna zginął w wypadku drogowym na trasie Herbutowo-Wieleń w powiecie trzcianecko-czarnkowskim. Prace na miejscu trwały przez kilka godzin, a droga była zablokowana, co wymagało organizacji objazdów. Prokurator i technik kryminalistyki byli obecni na miejscu. 

 


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony