Reklama

Ostatnie wpisy

KRAJ: Tragedia w Chodzieży. Znaleziono ciała 5 osób w tym dziecka

Wstrząsające morderstwo w Chodzieży, w Wielkopolsce. Nie żyje pięć osób, w tym kilkumiesięczne dziecko.

Jak się nieoficjalnie dowiedział portal tvn24.pl, policjanci ujawnili na parterze domu zwłoki mężczyzny (41 lat), jego żony (38 lat) z ustami zaklejonymi taśmą i związanymi nogami oraz leżące w łóżku i przykryte kołdrą ciało 4-miesiecznego niemowlęcia. Wszystkie osoby miały rany szyi – w pobliżu zwłok leżał nóż. Ponadto na piętrze budynku ujawniono zwłoki mężczyzny (73 lata) jego żony (72 lata) – również z ranami szyi. Na zapleczu domu ujawniono otwarte drzwi.

Rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak poinformował, że policję poinformowały osoby, które nie mogły się skontaktować z rodziną. Gdy na miejsce przybyła policja – odkryła zwłoki. Według dziennikarza “Gazety Wyborczej” to osoby zawiadamiające policję, miały odkryć zwłoki dwóch pierwszych ofiar.

Ustalenia policji:

Według ustaleń śledczych to 41-letni mężczyzna zabił swoją rodzinę, a następnie odebrał sobie życie. Zabił swoich rodziców, a następnie kobietę i dziecko. Nie ma potwierdzenia wersji, że mógł tego dokonać ktoś z zewnątrz. Mamy do czynienia z czterokrotnym zabójstwem i samobójstwem sprawcy – informuje portal RMF24.pl

Źródło: Głos Wielkopolski


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony