Ostatnie wpisy

KRAJ: Płonie zakład produkcyjny w Krojantach koło Chojnic (zdjęcia)

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem, który wybuchł na terenie zakładu produkującego łodzie w miejscowości Krojanty w województwie pomorskim.

Jak informują strażacy, pożarem objęte są dwie hale. Na miejsce zadysponowano kilkanaście zastępów straży pożarnej, w tym zespół dronowy, Specjalistyczne Grupy Ratownictwa Chemiczno – Ekologicznego z Gdyni i Starogardu Gdańskiego oraz kontener ze sprzętem OUO.

źródło: chojnice998

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: