Reklama

Ostatnie wpisy

Komunikat dla Pacjentów Szpitala Powiatowego NZOZ w Więcborku

Szanowni Państwo

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju i zaleceniami Narodowego Funduszu Zdrowia od dnia 16-03-2020r. do odwołania w Szpitalu Powiatowym w Więcborku przyjęto nadzwyczajne rozwiązania tj.:

– zawiesza się planowe przyjęcia do Szpitala,
– ogranicza się do niezbędnego minimum udzielanie świadczeń diagnostycznych, leczniczych i operacyjnych, prowadzenia rehabilitacji leczniczej, świadczeń z zakresu opieki psychiatrycznej, poradni specjalistycznych, badań diagnostycznych wykonywanych ambulatoryjnie, takich jak Tomografia Komputerowa, Gastroskopia, Kolonoskopia, USG oraz

W przypadkach pilnych należy kontaktować się pod nr tel.:

tel. 52 3896 229 – Pracownia RTG,

tel. 52 3896 222 – Pracownia Tomografii Komputerowej, Gastroskopii, Kolonoskopii,

tel. 666 029 157 – Rehabilitacja Lecznicza,

– w Poradniach Specjalistycznych działających przy Szpitalu w Więcborku wprowadzono możliwość uzyskania teleporady.

Informacja telefoniczna:
Więcbork tel. 52 3896 222,
Sępólno Kr. tel.664 995 100

– w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej (POZN) – Pacjentom będą udzielane teleporady w godzinach pracy POZN w dni robocze w godz. od 18:00 do 8:00 dnia następnego, oraz w dni wolne od pracy w godz. od 8:00 do 8:00 dnia następnego,

tel. 52 311 18 09

– w sytuacji, kiedy jest to niezbędne Pacjent zostanie przez lekarza umówiony na przyjęcie w siedzibie POZN ze wskazaniem godziny przybycia.

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo prosimy o zastosowanie się do powyższych zaleceń.

źródło: szpital-wiecbork.pl
foto: bip.szpital-wiecbork.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony