Ostatnie wpisy

Kolizja z udziałem dwóch samochodów! Dwie osoby poszkodowane


Dzisiaj, 15 września 2021 roku o godz. 14 Państwowa Straż Pożarna w Nakle otrzymała zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Śmielin (gm. Sadki).

Jak poinformował nas mł. bryg. Piotr Cholerzyński z PSP w Nakle, udział w zdarzeniu brały dwa samochody osobowe. Dwie osoby biorące udział w zdarzeniu są poszkodowane, ale wyszły z aut o własnych siłach.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną, karetkę pogotowia oraz policję, która ustalała okoliczności kolizji.

– Kierujący samochodem osobowym marki Opel Corsa nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego auta i najechał na tył dostawczego mercedesa. Kierowca opla i jego pasażerka z obrażeniami ciała, które nie zagrażają ich życiu zostali przebadani przez lekarza z Zespołu Ratownictwa Medycznego i przetransportowani do szpitala na badania – poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska – oficer prasowy KPP w Nakle.

Na czas działań ruch prowadzony był w spodób wahadłowy. Zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja drogowa.

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: