Reklama

Ostatnie wpisy

Ciężarówka wpadła do rowu i uderzyła w drzewo

Dziś w godzinach porannych (około 9) na ulicy Wojska Polskiego – DW189 w miejscowości Jastrowie doszło do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego.

Jak się dowiedzieliśmy, 53 letni kierowca pojazdu ciężarowego Volvo w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków, doprowadził do wywrócenia się pojazdu. W chwili zdarzenia był trzeźwy, o własnych siłach opuścił pojazd, nie wymagał pomocy medycznej. W związku z popełnionym wykroczeniem nałożono na niego mandat karny. Na miejscu pracowały także zastępy straży pożarnej.

fot. OSP Jastrowie


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony