Reklama

Ostatnie wpisy

Kolizja w Dorotowie

37-letni kierowca forda jechał za szybko, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącą z przeciwnego kierunku audi. Kierujący obu pojazdów byli trzeźwi. Sprawca za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

Wczoraj (18.09.18r.) o godzinie 21:00 w miejscowości Dorotowo w gm. Więcbork. na drodze wojewódzkiej nr 189 doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że 37-letni kierowca forda galaxy jadąc w kierunku Złotowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka audi. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie doznali poważniejszych obrażeń. Sprawcę zdarzenia drogowego ukarano mandatem karnym.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony