Reklama

Ostatnie wpisy

Kolizja na trasie Lipka – Czyżkowo

Dzisiaj około 7:45 do SKKP Złotów płynęła informacja o zderzeniu samochodu osobowego z dostawczym tuż za miejscowością Lipka w Kierunku na Czyżkowo

Do działań zadysponowano zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipce oraz z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w  Złotowie. Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu jego dowódca potwierdził treść zgłoszenia, dodatkowo przekazał iż w zdarzeniu uczestniczyły jedynie dwie osoby – kierowcy pojazdów.

W stosunku do uczestników zdarzenia wdrożono procedury kwalifikowanej pierwszej pomocy, równolegle zabezpieczono teren działań poprzez zamknięcie ruchu na wyznaczonym odcinku drogi i odłączenie akumulatorów w pojazdach.

Wkrótce na miejsce przybyły dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego które przejęły opiekę nad uczestnikami zdarzenia a po ich zdiagnozowaniu zapadła decyzja o przewiezieniu obojga do szpitala.

Na potrzeby czynności prowadzonych przez Policję ruch na tym odcinku drogi był czasowo wstrzymywany a po usunięciu rozbitych pojazdów i uprzątnięciu resztek pokolizyjnych całkowicie przywrócony.

Przyczyny zdarzenia bada Policja jednak śmiało można stwierdzić iż jedną z przyczyn jego powstania były trudne, zimowe warunki drogowe.

Opracowanie: st.str. Piotr Żurek

Zdjęcia: KP PSP Złotów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony