Reklama

Ostatnie wpisy

Kolizja na krajówce

W Lędyczku zderzyły się dwa auta

Zgłoszenie o zdarzeniu strażacy z KP PSP w Złotowie odebrali po godzinie 11. Na miejsce wysłane zostały Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza ze Złotowa oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Okonka. 

Okazało się, że jadący mercedesem benz kierowca (rocznik 1995) nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył poprzedzającego go citroena xsara. W obu pojazdach znajdowały się po dwie osoby, ale tylko jedna z nich (podróżująca citroenem) została odwieziona do szpitala.

Policjanci zdarzenie to zakwalifikowali jako kolizję. Jej sprawca ukarany został mandatem.

źródło: Złotowskie.pl
fot. KP PSP Złotów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony