Reklama

Ostatnie wpisy

Kolizja ciężarówki przewożącej trzodę chlewną

Pojazd wypadł z drogi na głównej ulicy Jastrowia

Do zdarzenia doszło dziś przed południem, na ulicy Roosevelta w Jastrowiu.

Kierująca citroenem C3 mieszkanka Jastrowia, wyjeżdżając z posesji na drogę publiczną nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu od strony Piły zespołowi pojazdów. Kierujący nim mężczyzna, chcąc uniknąć zderzenie, zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu, gdzie auto przewróciło się na bok i dachem oparło o słup energetyczny. 

Mężczyzna przewoził ok. 170 świń. Część z nich strażacy wydostali z uszkodzonego pojazdu i zamknęli na pobliskiej posesji, część zwierząt była uwięziona w skrzyni ładunkowej. 

Na miejsce przybyli strażacy z okolicznych jednostek, policjanci i służba weterynaryjna. Ruch na drodze wjazdowej do Jastrowia, jak również w centrum miasta był znacznie utrudniony.

Zrodlo: zlotowskie.pl

Linię energetyczną z uszkodzonego słupa zlikwidowali pracownicy Enei. 

Trwa przeładunek zwierząt do podstawionej ciężarówki.

Kobiecie, która spowodowała kolizję policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony