Ostatnie wpisy

Kolejny poważny wypadek w Nakle. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR [zdjęcia]


We wtorek przed południem doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 10 w Nakle. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 10 z ul. Mrotecką. Na miejsce wysła

Do zderzenia doszło w Nakle, na skrzyżowaniu DK 10 z ul. Mrotecką. Udział w wypadku brał samochód ciężarowy i samochód dostawczy.

Na miejsce natychmiast zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej, m.in. JRG Nakło, OSP Cukrownia i OSP Nakło. Wezwano również karetkę pogotowia, policję, która ustala okoliczności zdarzenia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogorowia Ratunkowego.

Z informacji od dyżurnego PSP w Nakle udało nam się dowiedzieć, że dwie osoby były poszkodowane.

Jedna z nich po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego nie wymagała dalszej hospitalizacji i nie została zabrana do szpitala, natomiast 40-letni kierowca volkswagena był nieprzytomny i zakleszczony w pojeździe. Został wyciągnięty przez strażaków za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, a następnie przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Bydgoszczy. 

Droga na czas prowadzonych działań jest całkowicie zablokowana. Prowadzony jest objazd w kierunku miasta.

Ustalenia policji

Na miejsce skierowano policjantów z wydziału kryminalnego oraz referatu ruchu drogowego. Zajęli się oni przede wszystkim ustaleniem dokładnych przyczyn tego zdarzenia. 

– Wstępnie wiadomo, że kierujący ciężarowym volvo z naczepą, 61-latek, jadąc w stronę Bydgoszczy prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle w wyniku czego uderzył w skręcającego w obwodnicę w lewo vw craftera – wyjaśnia podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle. 

– Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Nakła – dodała. 

źródło: powiat24.pl
fot. OSP Nakło nad Notecią/powiat24.pl

 

 

 

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: