Reklama

Ostatnie wpisy

Kolejny kierowca jechał samochodem wbrew zakazowi sądowemu

Dzielnicowi zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który jadąc peugeotem zlekceważył sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna swoim zachowanie złamał prawo, za co w najbliższym czasie odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę (01.03.2023) przed godziną 21:00 na ulicy Sienkiewicza w Sępólnie Krajeńskim dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Peugeot. Kierującym okazał się 41-letni mieszkaniec gminy Sośno. W trakcie sprawdzania w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że kierujący posiada aktualny zakaz sądowy kierowania pojazdami mechaniczne. Teraz za złamanie prawa niebawem stanie przed sądem. Kodeks karny za popełnione przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: