Reklama

Ostatnie wpisy

Kolejne osoby zatrzymane z narkotykami w Sępólnie Krajeńskim

Policjanci sępoleńskiej patrolówki po raz kolejny zatrzymali osoby posiadające przy sobie narkotyki. Tym razem w ręce mundurowych wpadli 18 i 23 – latek. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

W sobotę (22.02.20) przed godziną 16:00 podczas patrolowania ul. Jeziornej w Sępólnie Krajeńskim  policjanci zauważyli dwóch mężczyzn oraz kobietę. Osoby te na widok policyjnego radiowozu zaczęły się rozchodzić i nerwowo chować coś do kieszeni. Mundurowi postanowili ich wylegitymować i sprawdzić czy nie mają przypadkiem czegoś do ukrycia. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli od nich charakterystyczny zapach palonej marihuany. Stróże prawa szybko potwierdzili swoje podejrzenia, ujawniając przy 18-letnim mieszkańcu powiatu sępoleńskiego oraz 23-letnim mieszkańcu powiatu bieszczadzkiego, łącznie kilka gram marihuany, 28 tabletek ekstazy oraz ponad gram proszku ekstazy. Mężczyźni wraz z towarzyszącą im 16-letnią mieszkanką powiatu sępoleńskiego trafili do komendy. Wstępne badania przeprowadzone w komendzie potwierdziły, że zabezpieczone znaleziska to narkotyki. 18 i 23-latek zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi.  

Policjanci w trakcie czynności z zatrzymanymi ustalili, że starszy z mężczyzn, krótko przed przyjazdem policyjnego patrolu zdążył sprzedać 18-latkowi narkotyki, a ten z kolei poczęstował nimi małoletnią.

W niedziele (23.02.20), kryminalni na podstawie zabranego materiału dowodowego, przestawili zatrzymanym zarzuty. 23-latek usłyszał zarzut posiadania i sprzedaży środków odurzających, natomiast 18-latkowi przedstawiono zarzut posiadania i udzielania narkotyków.

Ponadto, badanie testerem narkotykowym potwierdziło obecność środków odurzających w organizmie 16-latki. Jej sprawą zajmie się niebawem sąd rodzinny i nieletnich.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony