Ostatnie wpisy

Kobieta spadła z 10. piętra. Sąsiedzi nagrali dramatyczne sceny

Ok. 30-letnia kobieta spadła z 10. piętra jednego z bloków w Szczecinie. W sieci krąży dramatyczne nagranie z tego zdarzenia. Policja na razie nie komentuje sprawy.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na osiedlu przy ul. Wilczej w Szczecinie. Jak informował lokalny portal 24kurier.pl, kobieta wypadła z okna na 10. piętrze jednego z bloków.

To niestety prawda. Wezwanie do tego zdarzenia otrzymaliśmy po godz. 14. Ok. 30-letnia kobieta poniosła śmierć – potwierdziła portalowi Paulina Heigel, rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Szczecin. Kobieta spadła z 10. piętra. Sąsiedzi nagrali dramatyczne sceny
W mediach społecznościowych krąży filmik, nagrany najprawdopodobniej przez sąsiadów z innego bloku, z którego wynika, że kobieta przed upadkiem próbowała się ratować. W komentarzach pojawia się sporo wątpliwości odnośnie tej sytuacji.

Nagranie jest jednak zbyt drastyczne, dlatego nie publikujemy go w całości w artykule. Widać na nim, jak kobieta trzyma się zewnętrznej strony parapetu. W pewnym momencie ktoś z mieszkania próbuje jej pomóc, ale niestety, nie udaje mu się wciągnąć jej z powrotem przez okno i dochodzi do tragedii.

Według nieoficjalnych ustaleń, do których dotarł polsatnews.pl, to mogło być samobójstwo. Policja nie komentuje jednak tych doniesień ani w ogóle okoliczności tego zdarzenia.

Myśli samobójcze – gdzie szukać wsparcia?
22 594 91 00 – antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
116 123 – telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00)
116 111 – telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży (czynny 7 dni w tygodniu, 24h na dobę).

źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Najbliższe wydarzenia

Polecane strony

%d bloggers like this: