Reklama

Ostatnie wpisy

Kobieta potrącona na pasach. Lądował śmigłowiec LPR

W czwartek, 23 maja na przejściu dla pieszych w Ślesinie potrącona została starsza kobieta. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 11.30 na drodze krajowej nr 10. Auto uderzyło w kobietę poruszającą się na pasach. Na miejsce przybyły służby ratunkowe. Wezwane zostało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Czynności prowadzili policjanci, którzy dokonali wstępnych ustaleń.

– Kierujący pojazdem osobowym marki Volkswagen Sharan, 59-letni mężczyzna potrącił na przejściu dla pieszych 81-letnią kobietę. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – poinformowała st. post. Wiesława Ambrozik, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. – Kierujący był trzeźwy – dodała.

Z relacji świadków wynika, że poszkodowana w zdarzeniu kobieta jest mieszkanką Strzelewa. Na czas prowadzonych działań ruch pojazdów odbywał się wahadłowo.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony