Ostatnie wpisy

Kierował pod wpływem


Policjanci zatrzymali kolejnego kierowcę, który postanowił kierować samochodem po wcześniejszym piciu alkoholu. Mundurowi 30-letniemu mężczyźnie zatrzymali prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.

W poniedziałek (28.06.21) krótko przed godziną 2:00, na ul. Leśnej  w Sępólnie Krajeńskim funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volksagenem passatem. Kierowcą samochodu okazał się 30-letni mieszkaniec Chojnic. Podczas kontroli stróże prawa zbadali stan trzeźwości kierowcy. Jak się po chwili okazało mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Nietrzeźwemu kierowcy natychmiast zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości może mu grozić do 2 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: