Reklama

Ostatnie wpisy

Kierował pod wpływem narkotyków

Mundurowi zatrzymali 26-latka, który kierował volkswagenem passatem będąc pod wpływem środków odurzających. Jego zachowanie oceni sąd. Za kierowanie pod wpływem narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę (22.05.2024r.) około godz. 19:40 na jednej z ulic Sępólna Krajeńskiego patrol policji zatrzymał do kontroli auto, którym kierował młody mężczyzna. W trakcie czynności zainteresowanie policjantów wzbudziło dziwne zachowanie kierowcy. Funkcjonariusze postanowili to zweryfikować. Jak się chwilę później okazało, narkotester wykazał, że był pod wpływem substancji psychooaktywnych, dlatego na potwierdzenie pobrano od niego krew do dalszych badań. Stróże prawa zatrzymali mu prawo jazdy. Jeżeli potwierdzi się badanie, 26-latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym pod wpływem środka odurzającego, a także posiadania amfetaminy, którą mundurowi ujawnili w trakcie przeszukania pojazdu. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony