Ostatnie wpisy

Kierował na “podwójnym gazie”


Sępoleńscy policjanci zatrzymali kierującego pod wpływem alkoholu. W trosce o bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu mundurowi stale kontrolują trzeźwość kierujących. Apelujemy o rozsądek i nie wsiadanie za kółko na ,,podwójnym gazie”.

 

Wczoraj (27.05.21), około godziny 17, w miejscowości Adamowo w gminie Więcbork, policjanci ruchu drogowego sępoleńskiej komendy Policji zatrzymali mieszkańca powiatu sępoleńskiego, który kierował pojazdem marki Renault będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że 49 – latek miał 0,9 promila alkoholu w swoim organizmie. Mężczyźnie za kierowanie „na podwójnym gazie” grożą teraz poważne konsekwencje. Za jazdę pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto kierujący musi się liczyć z zakazem prowadzenia pojazdów oraz wysoką grzywną.

Pamiętajmy!

Jazda w stanie nietrzeźwości stanowi duże zagrożenie na drodze, zarówno dla kierowcy, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego ponawiamy apel o rozwagę oraz postępowanie w myśl hasła ,,Jadę, nie pije”.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: